Teslimat Bilgileri

Makdispirlanta.com’dan yapmış olduğunuz alışverişler zırhlı ve sigortalı kargo ile adresinize gönderilecektir. Ürününüz sizin elinize ulaşana kadar Makdis Pırlanta sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Sipariş durumunuzu, sipariş takip sayfasından kontrol edebilirsiniz. Ürününüz kargo firmasına verildiğinde kargo bilgilerinizin ve faturanızın yer aldığı bir e-posta tarafınıza gönderilecektir.

Siparişinizin, alışveriş sırasında belirttiğiniz teslimat adresine teslim edilebilmesi için, ödemenizi kredi kartı kullanarak gerçekleştirdiyseniz, 3D Secure güvenlik sisteminin onayının alınmış olması gerekmektedir. Ödeme için havale/EFT seçeneğini tercih ettiyseniz, havale/EFT’yi banka hesaplarımıza göndermeniz ve ardından dekontunuzu [email protected] adresine mail yolu ile bildirmeniz ve ayrıca havale/eft açıklama kısmına sipariş numaranızı ve adınızı soyadınızı belirtmeniz gerekmektedir.

Ödemeniz onaylandıktan sonra, ürünler sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, ödemenin onaylanmasından sonra 1-5 gün arasında sürmektedir.
Teslimat adresi ve fatura adresinin aynı olduğu siparişlerde, ürün, fatura ve irsaliye belgeleriyle birlikte teslim edilecektir. Teslimat adresi ve fatura adresinin farklı olduğu siparişlerde, ürünün faturası, fatura adresine gönderilecek, ürünün irsaliyesi ise, ürünle birlikte teslimat adresine gönderilecektir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi Makdispirlanta.com’a geri getirecektir.

Siparişiniz kapınıza geldiğinde teslim almadan önce ürününüzü kontrol etmelisiniz. Eksik ve hasarlı ürün tespitinde kargo yetkilisine tutanak tutturarak bizimle iletişime geçiniz. Sigorta şartı ürünü teslim aldıktan sonra son bulmaktadır. Bu sebeple ürünü kontrol ederek teslim alınız. Teslim aldığınızda kargo firması ve kargo yetkilisinin görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

 

Makdis Pırlanta