Hakkımızda

Hakkımızda

2007 yılında Kapalıçarşı’da bir mıhlama atölyesi olarak sektöre hizmet vermeye başlayan Makdis Pırlanta, yıllardır gerçekleştirdiği üstün faaliyetler kapsamında, taş kalitesinden ödün vermeden ürettiği ürünlerle mücevher sektöründe saygın bir marka olmayı başarmıştır. 

2007-2009 yıllarında Kapalıçarşı’da hizmet verirken, genişleyen iş hacmi ve üretim odağıyla, 2009 yılında otantik elmas mücevher ağırlıklı bir konseptle ilk defa kendi markasıyla elmas üretimi, toptancılığı ve ihracatına başlamıştır. Kaliteli ürün portföyü, göz alıcı tasarımları ve sürekli artan hizmet kapasitesiyle her zaman inandığı hedeflerin peşinden gitmiştir.

Emin adımlarla ilerlediği mücevher sektöründeki yolculuğunda, 2014 yılında Makdis Pırlanta’yı kurarak devam etmiştir. Bu bağlamda hizmet yelpazesine pırlanta üretimi, ithalatı ve toptancılığını da ekleyerek fark yaratmayı amaçlamıştır.

2022 itibari ile sektördeki 15. yılını dolduran ve geniş ürün yelpazesini pırlanta severlerle Türkiye’de 100’ü aşkın satış noktası buluşturan Makdis Pırlanta, perakende ağını genişletmeye devam ederek özel tasarımlarını tüm Türkiye’deki ve dünyadaki pırlanta severlerle buluşturmayı hedeflemektedir.

 

Makdis Pırlanta